Nabídka služeb

Moderování

Hledáte profesionálního moderátora a imitátora v jedné osobě? Pak jste tady správně! Jmenuji se Petr Stebnický, pocházím z Ostravy a více než 20 let vystupuji coby moderátor a především imitátor na naší domácí kulturní scéně. Pokud zrovna potřebujete na Vaši akci netradičního moderátora a baviče, rád Vám nabídnu své služby.

Imitování hlasů

Chcete někomu nadělit originální dárek? Imitátorská show je ideální překvapení pro narozeniny, svatby, plesy, firemní večírky, módní přehlídky, městské či obecní slavnosti, poutě, předváděcí akce, soutěže apod.

Telefonáty a nahrávky

Chcete si z někoho vystřelit? Telefonátem od známé osobnosti můžete kohokoliv nečekaně překvapit. Stačí se domluvit na podrobnostech a zábava může začít. Případně můžete někomu poslat audio nahrávku se známým hlasem, který si vyberete. Může to být třeba gratulace k narozeninám, svatbě, výročí atp., stačí se domluvit.

Reklama

Potřebujete Vaši firmu zviditelnit v médiích? Nabízím namluvení netradičních reklamních spotů do rádia či televize okořeněné hlasy známých osobností.

Scénky

Máte rádi zábavné scénky a chcete se podílet na tvorbě netradičního vystoupení pro pobavení ostatních? Nabízím spolupráci na realizaci zábavné show čí kabaretu, kde se dá využít imitování hlasů.

Bylo, je a bude...

Pozvánky na vybrané kulturní akce

...a zábava může začít!