Moje nabídka

Moderování

Hledáte profesionálního moderátora a imitátora v jedné osobě? Pak jste tady správně! Jmenuji se Petr Stebnický, pocházím z Ostravy a více než 25 let vystupuji na naší domácí kulturní scéně. Nabízím neotřelé a zábavné moderování firemních večírků, plesů, obecních či městských slavností, módních přehlídek, soutěží a dalších kulturních akcí.

Imitátorská show

Chcete někomu nadělit originální dárek na narozeniny či svatbu? Překvapte jej Imitátorskou show, kde se navíc pobaví úplně všichni. Napodobuji hlasy známých herců, politiků, zpěváků a dalších osobností.

Telefonáty a nahrávky

Chcete si z někoho vystřelit? Telefonátem, nebo audio nahrávkou od známé osobnosti můžete kohokoliv nečekaně překvapit. Může to být třeba gratulace k narozeninám, svatbě, výročí atp. Stačí se domluvit na podrobnostech a zábava může začít.

Reklama

Potřebujete Vaši firmu zviditelnit v médiích? Nabízím namluvení netradičních reklamních spotů do rádia či televize okořeněné hlasy známých osobností.

Něco navíc nejen pro děti

Chtěli byste ještě více zábavy a zapojit třeba i děti? Není problém. Vaši akci může zpestřit např. kouzelník a iluzionista, nebo třpytivé (dočasné) tetování, Více najdete v menu "Ostatní programy".

Bylo, je a bude...

Pozvánky na vybrané kulturní akce

...a zábava může začít!